Biri En İyi Spotify Listeleri mi dedi?

Gel ablacım gel abicim geeeeel, gelllll! En iyi Spotify listeleri burda! Durma, en iyi spotify listeleri için sayfaya gellll! Hazır en iyi spotify listeleri için gelmişken reklamlara da tıkla -ki bizde yolumuzu bulalım. 😀

En İyi Spotify Listeleri Rock

En iyi spotify listelerinden ilki, rock sevenlere, gençlik yılları 90’lara denk gelen veya abisi ve ablasına bolca maruz kalan o şanlı nesile gelsin. Nev-i şahsına münhasır bir nesil olan ve Y kuşağı olarak adlandırılan bizlerin neden isyankar, asi, melankolik v bir o kadar da eğlenceli yani kafası karışık olmasını en iyi yanıttır bu liste:

En İyi Spotify Listeleri Türkçe Rock

Bazen kendi aramızda konuşurken diyoruz ki, Y kuşağı falan ama ne varsa o kuşakta var be! Müzik kalitesi olsun, sanata verilen değer olsun… Ayak altı değilken pekçok şey, daha değerliymiş her şey… Yahut bize öyle geliyor emin değiliz. Fakat eskiyi sevdiğimiz aşikar. Bizim gibi düşünenlere en iyi spotify listeleri yazımızda bu kez 80’ler 90’lar hatta 2000’lerin başı var… Yolda, evde, yürürken her yerde dinleyebileceğiniz Y Kuşağı Türkçe Rock listesi:

En İyi Spotify Listeleri Türkçe Pop

En iyi spotify listelerinden bir diğeri yine Y kuşağı için, bu kez Türkçe pop severlere gelsin. Bu listede Oya&Bora,  Suat Suna, Aşkın Nur Yengi, Kenan Doğulu, Tarkan ve daha nicesi var. Türkçe sevenler, haydi listeye!

En İyi Spotify Listeleri Alternatif Müzik

Daha önce sizlerle En Baba Alternatif Müzik Listesi paylaşmıştık. Şimdi alternatif müzik denilince o listeyi bir kez de burada paylaşmamak olmaz. Buyrunuz: 

En İyi Spotify Listeleri Arabesk, Türk Sanat Müziği vb.

Şimdi gel gelelim bizim dinlerken keyif aldığımız bir başka listeye… Biz bu müzik listesiye Rakı Yanı adını verdik. Doğrusu bu liste ceo’larınızdan Oğuz’a ait bir liste olmakta, bir diğer ceo’nun Ceren’in pek bir hoşuna gitmektedir. Efkarlandınız mı? Açın bu listeyi dinleyin. Hıı yanında bi 35’lik ya da 70’lik olsa daha bir iyi olur, olmaz değil. Rakı bu müzik listesinin kaymağı olur ya da bu müzik listesi rakı yanındaki kaymak. Neyse işte, buna siz karar verin canım. Bizi yormayın daha fazla. Yazarken efkarlandık, efkarlanırken yorulduk. Oy Yeter!

 

Şimdilik bu listeleri bir sindirin efendim. Devamı gelecek…

Bizi Takip Edin !!
error