Beren Saat Netflix ‘in İkinci Türk Yapımı Projesinde Yer Alacak

Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Beren Saat Netflix ile bu ayrılığa bir son verecek. Netflix Türkiye orjinal hesabı bu yeni ve güzel haberi twitter hesaplarından şu tweet ile duyurdu:

Bir önceki yazımızda Netflix ‘in Hakan Muhafız Dizisi ‘nden bahsetmiştik . Hakan Muhafız Dizisi ‘nde son dönem Türk Dizi ve Film Sektörü ‘nün en iddialı isimlerinde Çağatay Ulusoy ile anlaşılmıştı. Ki unutmadan hatırlatalım Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu Hakan Muhafız Dizisi 14 Aralık’ta Netflix platformu üstünden izlenebilecek.

Ve asıl konumuz olan Beren Saat Netflix işbirliğine dönelim. Netflix Türkiye art arda yaptığı projelerle Türkiye piyasasında kalıcı olduğunu anlatmak istiyor adeta. Ki bu bence gayet güzel bir durum. Neden diyecek olursanız sürekli aynı konular ve diyaloglarla sarılı televizyon dizilerine bir alternatif oluşturması yüzünden. Buna ihtiyacımız var Türkiye !! Tamam tamam daha fazla cıvıtmadan size projenin detaylandıran bahsetmek isterdim ama henüz duyurulmadı ne yazık ki.  Beren Saat ‘li Netflix Dizisinin detayları duyurulur duyurulmaz sizlerle paylaşacağız. Şimdilik esenle kalın efenim.

Beren Saat’in Netflix Paylaşımı

Beren Saat Netflix Türkiye’nin paylaşımını repost edip “Hoşbulduk” dedi.

 

Bizi Takip Edin !!
error